Doprava

 

 

ppl_logo  Zásilková společnost PPL – objednávka do 2.000 Kč cena dopravy 120 Kč, nad 2.000 Kč ZDARMA, balíky s hmotností do 40kg

Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy vašich objednávek. Balík jsou schopni doručit do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice přímo Vám do rukou. Řidič vás navíc dopředu informuje telefonicky nebo formou SMS, v jakou orientační dobu bude stát u vás před prahem. Výhodou je osobní kontakt a možnost lehké variability dodání objednávky v rámci udané adresy. 

 

 

 

 

zasilkovna  Zásilkovna – objednávka 0 - 2.000 Kč cena dopravy 79 Kč, nad 2.000 Kč ZDARMA pro zásilky do 5 kg 

Díky Zásilkovně si můžete zboží vyzvednout na výdejním místě už druhý den poté, co ho odešleme. Z široké sítě 1965 Zásilkoven si vyberete tu, kterou máte nejblíž. Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Na vyzvednutí zásilky poté máte 7 dní. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného - stačí, když bude dotyčný znát heslo. Lhůtu pro vyzvednutí lze po domluvě se Zásilkovnou prodloužit až na 21 dní. 

Způsob zaslání a ceny za dopravu závisí na celkové hmotnosti zboží, jeho povaze a objemu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.